HORE

Prvá hviezdička

Uverejnené dňa 28.9.2018

Policajný záťah v Kolárove v súvislosti s vyšetrovaním vraždy dvoch mladých ľudí vlial do spoločnosti značnú nádej a veľké očakávania. A to aj napriek tomu, že zatiaľ je oficiálne známe iba veľmi málo a z hľadiska všeobecne očakávaného záveru – potrestania páchateľov a tobôž objednávateľov  – nič. Vyšetrovacie orgány zatiaľ mlčia, hoci dlho už úplne mlčať môcť nebudú.

Najviac je tak známe z vyjadrenia advokáta rodiny Kuciakových D. Lipšica. Advokát rodiny Kušnírových R. Kvasnica toho totiž, na rozdiel od svojho kolegu, veľa nenarozprával. Takže, kým polícia vo štvrtok ráno verejne iba sucho oznámila, že „Pred pár minútami protizločinecká jednotka NAKA zadržala osoby podozrivé z násilnej trestnej činnosti. Momentálne prebiehajú domové prehliadky a ďalšie procesné úkony. Viac informácií poskytneme, keď to situácia dovolí,“ D. Lipšic o pár hodín neskôr doplnil, že ide o „veľmi výrazný posun vo vyšetrovaní, pretože boli zadržané osoby, ktoré sa priamo podieľali na úkladnej vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej“.

Podozrievať D. Lipšica z toho, že nevie čo hovorí, je nepatričné. Aj keď nie so všetkým, čo prezentoval možno bez výhrad súhlasiť. Napríklad:Zvyšok článku a diskusia k nemu je možná iba po registrácii:

Ak ste sa už registrovali, prihláste sa:
Získajte plný prístup ku všetkým článkom, komentárom, videám a privátnemu obsahu tejto stránky.
Získať prístup

Veľké manévre

Pre ľudí je dôležitejšie mať negatívny výsledok testu, nie si test správne urobiť.

27. novembra 2021
Fakty a argumenty

Veto, ktoré neexistuje

Vláda – povedané slovami prezidentky Z. Čaputovej – tliacha.

26. novembra 2021
Fakty a argumenty

O paródii na lockdown

a tliachaní členov vlády

25. novembra 2021
Fakty a argumenty

O paródii na lockdown

a tliachaní členov vlády

Fakty a argumenty

Staňte sa fanúšikom a zdieľajte


Facebook Juraja Hrabka Twitter Juraja Hrabka Linkedin Juraja Hrabka Google+ Juraja Hrabka Napíšte mi