HORE

Sulíkova výhra

Uverejnené dňa 1.3.2017

Odchod Jozefa Mihála od Richarda Sulíka je podľa vyhlásenia SaS značnou stratou. Samozrejme, pre stranu, Jozef Mihál stráca iba politické krytie a zázemie. Aj to len dočasne, keďže už avizoval, že politickým bezdomovcom nechce zostať dlho.

V istom zmysle sa jeho odchod z SaS dal očakávať. Nie kvôli politickej orientácii, lebo SaS pod vedením Richarda Sulíka je zhruba rovnakou liberálnou stranou ako bola pred ním ANO pod vedením Pavla Ruska. Ale preto, lebo podobne ako teraz J. Mihál skončili mnohí pred ním. Presnejšie takí, ktorí sa odvážili kandidovať na funkciu predsedu. Nielen v SaS, ale aj v iných stranách. Dvaja kohúti na jednom smetisku znamenajú vždy problém. Aj riešenie je vždy rovnaké, čo už vie aj Richard Sulík, pretože sa poučil z výsledkov hlasovania v súboji o predsednícku stoličku s J. Kollárom, o ktorú vtedy takmer prišiel.

Do kresla predsedu opätovne zasadol s podporou 134 delegátov, odmietlo ho 121 ďalších, ktorí do neho chceli posadiť radšej Jozefa Kollára.Zvyšok článku a diskusia k nemu je možná iba po registrácii:

Ak ste sa už registrovali, prihláste sa:
Získajte plný prístup ku všetkým článkom, komentárom, videám a privátnemu obsahu tejto stránky.
Získať prístup

O tzv. reformách

a sile Smeru-SD

20. októbra 2021
Fakty a argumenty

O tzv. reformách

a sile Smeru-SD

Fakty a argumenty

Týždeň v skratke

Čím ďalej tým viac sa búra mediálny mýtus o ministerke M. Kolíkovej, že je reformnou ministerkou.

18. októbra 2021
Kaviareň

O úlohe premiéra

a guvernérovi P. Kažimírovi

16. októbra 2021
Fakty a argumenty

Staňte sa fanúšikom a zdieľajte


Facebook Juraja Hrabka Twitter Juraja Hrabka Linkedin Juraja Hrabka Google+ Juraja Hrabka Napíšte mi