HORE

Koniec prezidenta Kisku

Uverejnené dňa 15.5.2018

Andrej Kiska oficiálne oznámil, že sa nezúčastní prezidentských volieb v roku 2019. To je najdôležitejšie posolstvo jeho dnešného vystúpenia, všetko ostatné bolo a je obyčajná vata.

Bude to deň D, bude o čom písať, bude o čom hovoriť, avizoval prezident Kiska klávesnicou svojho hovorcu. Nuž, niet veľmi o čom, keďže uvedené vyjadrenie A. Kisku je jediné naozaj dôležité a to ani nie tak pre voličov, ako pre politické strany. Po jeho vyhlásení totiž v najbližšom čase možno očakávať, že viaceré z nich začnú oznamovať mená vlastných kandidátov.

Napokon, nikto súdny nemohol očakávať opak, teda že A. Kiska oznámi opätovnú kandidatúru – už nie je nepopísaný list papiera, už nie je Dobrým anjelom a ak by kandidoval, protikampaň by už nebola o scientológii, ale o hlavne „omyloch“ pri jeho podnikaní. Inými slovami,  možno oceniť jeho zmysel pre realitu.  V tomto prípade.

Vzhľadom na skúsenosti z uplynulých rokov tak možno povedať:Zvyšok článku a diskusia k nemu je možná iba po registrácii:

Ak ste sa už registrovali, prihláste sa:
Získajte plný prístup ku všetkým článkom, komentárom, videám a privátnemu obsahu tejto stránky.
Získať prístup

Kocky sú vrhnuté

Preto sú dané zákony, aby silnejší nemohol všetko.

21. februára 2024
Fakty a argumenty

Týždeň v skratke

Za neslušné Slovensko.

19. februára 2024
Kaviareň

Ústavný súd nie je Ježiško

a studená vojna silnie

17. februára 2024
Fakty a argumenty

Rozhodnuté, podpísané

Nič z uvedeného nemožno vykladať tak, že novela Trestného zákona je fajn, že je dobrá a pre spoločnosť potrebná a výhodná. Lebo nie je.

16. februára 2024
Fakty a argumenty

Staňte sa fanúšikom a zdieľajte


Facebook Juraja Hrabka Twitter Juraja Hrabka Linkedin Juraja Hrabka Google+ Juraja Hrabka Napíšte mi