HORE

Pred Kongresom

Uverejnené dňa 4.10.2019

V sobotu sa uskutoční ďalší mimoriadny Kongres SAS, ktorý má dať a aj dá odpoveď, o akú stranu vlastne ide. Niežeby to nebolo dostatočne známe, napokon, strana pôsobí na politickej scéne už desaťročie. V podstate však až teraz – keď si Kongres vzal právomoc rozhodovať o kandidátnej listine do parlamentných volieb 2020 – sa ukáže, čo je strana zač a o čo jej ide. Či skratka SaS naozaj znamená Sulík a Sulík, viď https://jurajhrabko.sk/fakty-a-argumenty/2390/ alebo nie.

R. Sulíkovi sa zatiaľ darilo v strane vždy poupratovať, v jej histórii však nebola nikdy situácia taká výbušná, ako je dnes. A tak je čoraz viac nútený používať silové, nátlakové prostriedky, čo je v poriadku. V neporiadku to bude až potom, keď sa jeho náladám a postupom Kongres bez akéhokoľvek zásahu či odporu podvolí. Inými slovami – ide o povesť strany a o to, či aj v prípade SaS predseda ovláda stranu alebo strana ovláda predsedu.

R. Sulík pritom robí už aj zúfalé kroky, ktoré vôbec nevyznievajú v prospech SaS. Napríklad:Zvyšok článku a diskusia k nemu je možná iba po registrácii:

Ak ste sa už registrovali, prihláste sa:
Získajte plný prístup ku všetkým článkom, komentárom, videám a privátnemu obsahu tejto stránky.
Získať prístup

Týždeň v skratke

Hurá, budú voľby!

6. februára 2023
Kaviareň

Ústavný neporiadok

I. Matovič dostal možnosť urobiť dobrý skutok.

3. februára 2023
Fakty a argumenty

O nevedomosti P. Pellegriniho

a nelegitímnej vláde E. Hegera

1. februára 2023
Fakty a argumenty

O nevedomosti P. Pellegriniho

a nelegitímnej vláde E. Hegera

Fakty a argumenty

Staňte sa fanúšikom a zdieľajte


Facebook Juraja Hrabka Twitter Juraja Hrabka Linkedin Juraja Hrabka Google+ Juraja Hrabka Napíšte mi