HORE

Čižnárova reč

Uverejnené dňa 11.5.2018

Zdá sa, že SaS, OĽaNO a Sme rodina-Boris Kollár sa konečne zobudili a oznámili zber podpisov poslancov na podanie návrhu na vyslovenie nedôvery podpredsedníčke vlády a ministerke pôdohospodárstva a rozvoja vidieka G. Matečnej. Ak takýto návrh naozaj aj podajú, pôjde nielen o prvého člena vlády P. Pellegriniho, ktorý bude čeliť návrhu na vyslovenie nedôvery v parlamente, ale hlavne o správny krok.

Nijako inak sa totiž nedá politicky ani vecne reagovať na vyjadrenie generálneho prokurátora J. Čižnára v súvislosti s dianím tak v pôdohospodárstve, ako aj v rozvoji vidieka. „Štát absolútne zlyhal,“ vyhlásil generálny prokurátor a azda si pritom uvedomil, že sa to týka nielen uvedeného rezortu, polície, ale aj prokuratúry, ktorej velí.

Na rane je však oprávnene ako prvý rezort, zosobnený ministerkou G. Matečnou. Povedané slovami generálneho prokurátora:Zvyšok článku a diskusia k nemu je možná iba po registrácii:

Ak ste sa už registrovali, prihláste sa:
Získajte plný prístup ku všetkým článkom, komentárom, videám a privátnemu obsahu tejto stránky.
Získať prístup

Kocky sú vrhnuté

Preto sú dané zákony, aby silnejší nemohol všetko.

21. februára 2024
Fakty a argumenty

Týždeň v skratke

Za neslušné Slovensko.

19. februára 2024
Kaviareň

Ústavný súd nie je Ježiško

a studená vojna silnie

17. februára 2024
Fakty a argumenty

Rozhodnuté, podpísané

Nič z uvedeného nemožno vykladať tak, že novela Trestného zákona je fajn, že je dobrá a pre spoločnosť potrebná a výhodná. Lebo nie je.

16. februára 2024
Fakty a argumenty

Staňte sa fanúšikom a zdieľajte


Facebook Juraja Hrabka Twitter Juraja Hrabka Linkedin Juraja Hrabka Google+ Juraja Hrabka Napíšte mi