HORE

Ďakujem

Uverejnené dňa 26.6.2016

Poďakovanie všetkým, ktorí čítate tento text. Aj preto, lebo od oficiálneho spustenia tejto stránky v polovici januára tohto roka, prekročil počet kliknutí na jej články už hranicu 12 tisíc.

Teší ma to a ďakujem. Aj preto, lebo stránka nie je pre každého, napokon, bola zriadená kvôli ľuďom, ktorým záleží na tejto krajine, ktorí majú vplyv na politické dianie a ktorým zároveň záleží aj na spôsoboch ich uplatňovania. Účelom nie je vysoká návštevnosť, o tú mi primárne nešlo, nejde a ani nepôjde. Preto sa ani veľmi nestarám o sociálne siete, na ktorých mám síce tiež stránky, ale tie sú zriadené iba preto, aby boli. Úprimne: lebo tak rozhodli ľudia, ktorí vyrobili a spravujú aj túto stránku.

Chceme Vám poďakovať nielen slovne, ale aj prakticky. Preto sme pre tých, ktorí sa už registrovali, ale aj pre tých, ktorí tak iba urobia, pripravili Letnú akciu. Pekné čítanie – s porozumením a kritickým myslením.

Získajte plný prístup ku všetkým článkom, komentárom, videám a privátnemu obsahu tejto stránky.
Získať prístup

Jednou vetou

Smer-SD a jeho predseda nie sú žiadnou hybridnou hrozbou.

2. júna 2023
Fakty a argumenty

Podpis prezidentky

Podpis predsedov parlamentu aj vlády pod zákonom byť musí, ale podpis prezidentky Z. Čaputovej pod ním byť nemusí, ale iba môže.

Fakty a argumenty

Skúška administratívou

Ak nefungujú poradcovia a politická administratíva, nefunguje nič.

30. mája 2023
Fakty a argumenty

Týždeň v skratke

Rokovať je vždy dôležité.

29. mája 2023
Kaviareň

Staňte sa fanúšikom a zdieľajte


Facebook Juraja Hrabka Twitter Juraja Hrabka Linkedin Juraja Hrabka Google+ Juraja Hrabka Napíšte mi