HORE

Jednou vetou

Uverejnené dňa 20.3.2021

OĽaNO-Nova-Kresťanská únia-Zmena zdola vraj nepripustí návrat mafie – politickej ani inej – lenže už sa stalo: vo farbách Smeru-SD pôsobili dnešní reprezentanti aj Za ľudí (M. Kolíková), aj za SaS (I. Korčok) aj za OĽaNO (P. Pollák a I. Matovič) a o Sme rodina (B. Kollár) je v tejto súvislosti aj škoda drať klávesnicu.

 

Nechcem pád vlády a návrat mafie do čela štátu.

(Premiér I. Matovič 24. júna 2020)

Získajte plný prístup ku všetkým článkom, komentárom, videám a privátnemu obsahu tejto stránky.
Získať prístup

Parlamentné hry

Je to podobné ako keď hnutie I. Matoviča hlása, že niekto patrí do basy, ale keď príde na hlasovanie o tom, aby do nej šiel, tak hnutie I. Matoviča tomu zabráni.

12. decembra 2025
Fakty a argumenty

Rýchlo a zbesilo

V krajine, ktorá ľuďom sťažuje nahlasovanie protispoločenskej činnosti alebo ich od nej odrádza, protispoločenská činnosť prekvitá.

11. decembra 2025
Fakty a argumenty

Týždeň v skratke

Omyl pána prezidenta.

8. decembra 2025
Kaviareň

O problémoch

českej a slovenskej vládnej koalície

6. decembra 2025
Fakty a argumenty

Staňte sa fanúšikom a zdieľajte


Facebook Juraja Hrabka Twitter Juraja Hrabka Linkedin Juraja Hrabka Google+ Juraja Hrabka Napíšte mi